Завдання

Педрада в школі – це орган, який об'єднує всіх загальною турботою про сьогоднішній і завтрашній день школи, спонукає до пошуку, творчості, створює в колективі атмосферу довіри, взаєморозуміння і пошани.
Педагогічна рада в школі – це лабораторія педагогічної майстерності, одна з умов розвитку інноваційної роботи в школі.
Педагогічна рада є постійнодіючим органом школи для розгляду основних питань навчально-виховної роботи. Вона створюється і діє в тих школах, де працює не менше трьох учителів.
Головним завданням педагогічної ради є об’єднання зусиль педагогічного колективу школи, спрямованих на піднесення рівня навчально-виховної роботи, впровадження в практику досягнень педагогічної науки і передового педагогічного досвіду.
Педагогічна рада школи – колективний орган, що покликаний керувати всім навчально-виховним і господарським життям школи.
Демократичні форми внутрішньошкільного управління передбачають включення педагогів у вирішення повного обсягу важливих проблем життя і
діяльності школи з урахуванням і максимальним зближенням інтересів кожного учителя з інтересами держави і суспільства, впровадження економічних важелів і стимулів в організацію спільної роботи педагогів для досягнення реальних результатів навчально-виховної роботи на основі удосконалення стилю спілкування, взаємної поваги і співпраці, високого професіоналізму та єдності педагогічних поглядів учительського колективу.
Педагогічна рада:
• Розглядає питання вдосконалення і методичного забезпечення навчально-виховного процесу;
• Обґрунтовує пропозиції, що надходять від педагогів, організацій, підприємств, установ про моральне та матеріальне заохочення учнів, застосування стягнень, залишення невстигаючих учнів для повторного навчання в тому самому класі або, за певних умов, переведення їх до наступного класу;
• Організовує роботу пов’язану з підвищенням кваліфікаціїпедагогічних працівників, розвитком їхньої ініціативності, впровадженням в практику досягнень науки і передового педагогічного досвіду;

• Розглядає інші питання діяльності педагогічних працівників.
Завдання педради:
1. Демократизувати систему управління школою.
2. Узагальнювати й аналізувати результати діяльності педколективу за певними напрямами.
3. Виокремлювати невирішені проблеми та затверджувати програму дій для їхньої реалізації.
4. Брати участь у розробках загального підходу до створення й реалізації програми розвитку школи, взаємодії всіх структур школи.

Головне в роботі педради, особливо під час підготовки – надання методичної допомоги вчителям, вихователям і класним керівникам. Діяльністю педагогічної ради керує директор школи, однак велику організаційну роботу з підготовки рад, з контролю за виконанням рішень веде заступник директора школи з навчально-виховної роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар